Mart 2017

ALLAH LAFZI- FİLOGRAFİ- TEL VE ÇİVİ ÇALIŞMASI

Allah Lafzı (ismi ) filografi tel ve çivi çalışması yeşil deri üzeri, paslanmaz çivi, kaplama renkli tel. sahip olmak isteyenler 5352743377 telefondan bilgi alabilirler.
1- çerçeveli 49 cm. X 39 cm. ebatta yeşil deri zemin üzeri paslanmaz çivi ve kaplama telle yapılan çerçevesi orijinal tamamı el işçiliği
2- Çerçeveli 42 cm. X 35 cm. ebatta yeşil deri zemin üzeri paslanmaz çivi ve kaplama telle yapılan çerçevesi orijinal tamamı el işçiliği

ALLAH MUHAMMED İSMİ - TEL VE ÇİVİ ÇALIŞMASI

1- Allah Muhammed ismi ilk çalışmam; çerçeveli 50 cm. X 40 cm. ebatta yeşil deri zemin üzeri, paslanmaz ve kararmaz altın sarısı kaplama telle tamamı el işçiliği, çerçevesi ile uyumlu, Tel ve çivi çalışması, Bu harika bir çalışma arşivimizde yerini aldı. ürünü almak isteyenler 5352743377 telefondan bilgi alabilirler.

Yasal Uyarı

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) www.bisiklethobimiz.com’a ve Coşkun ORTAÇAKIROĞLU'na ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. www.bisiklethobimiz.com’a ve Coşkun ORTAÇAKIROĞLU ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.