Temmuz 2017

ANKARA- KONYA- ESKİŞEHİR- BALIKESİR İç Anadolu-İç Ege CEMSİZ 6 YIL TURU 2017

2017 yılında yine Cem Oğlumun anısına Sırdaş Bisikletimle Ankara- Konya İç Anadolu, Eskişehir- Kütahya- Balıkesir İç Ege Turumuz hakkında bazı bilgileri sizlerle paylaşayım.
Bisikletim Sırdaş'la Antalya çıkışlı Burdur- Afyon -Ankara 1. hedefimiz. devamında Ankara'dan ama uzun yoldan Çorum,Amasya Sivas Kayseri, ama kısa yoldan 2. hedefimiz Konya buradan Karaman- Ereğli tekrar geldiğimiz Konya'dan Akşehir Emirdağ üzeri Eskişehir buradan Kütahya- Balıkesir- İzmir, Aydın- Denizli Pamukkale Son. bitiş. buradan otobüsle Antalya,

Yasal Uyarı

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) www.bisiklethobimiz.com’a ve Coşkun ORTAÇAKIROĞLU'na ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. www.bisiklethobimiz.com’a ve Coşkun ORTAÇAKIROĞLU ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.