Buharkent'teyim 2013

1.Gün :karşıdan esen rüzgar, havada mevsim sıcaklığı Serinhisar 30 km. oldu. devamında çıkışlı Tavas yol ayrımı, durmadan Cankurtarana ulaştım nefis bir iniş sonrası ufak bir çıkışla Şahin Tepesi, Burası Denizli'nin seyir terası,tandır, gözleme yapan yerler, iniş sonrası yol Denizli Horozlu üçgen kavşağına geldi 66 km. Akaryakıt istasyonunda mola, Sarayköy 90 km. oldu, burada kalayım dedim, otel bulamadım, önümde Buldan yol ayrımı sonra Buharkent'e gelmeden otel var, 95 km. oldu, Sarayköy'den sonra havanın kararması sonucu Bisikletle gece yolculuğu, ilk günün finalinde dinlenmem için Otelde yatak yatılabilecek uygunlukta, yıkanmak için sıcak suyu, birde kliması olacak, gerisi teferruat, marketten yoğurt, su, soda aldım, odaya çıkıp önce Klimayı açtım sonra doğru yıkanacak kıyafetlerle duşa su iyi geldi, çamaşırları serdim, yoğurt sodayı hemen tükettim, yatağa kendimi attim, Dinlenmek gibisi var mı,
Not : Antalya'dan Otobüsle Acıpayam- Buharkent- Selçuk- İzmir Karşıyaka- Bergama- Akçay- Çanakkale- Eceabat Abide- Eceabat Anafartalar- Çanakkale Çarşı etaplarını ana sayfada haritanın üstündeki imleçlerin üstüne basarak veya ana sayfada solda son yazılarım bölümünden bularak okuyabilirsiniz. Teşekkürler.
21 Temmuz 2013 Cep Teleonu yok GPS yok
Toplam km. : 95 km.
Toplam süre : 7 saat tahmini

Yorum Yazabilirsiniz ...

Yasal Uyarı

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) www.bisiklethobimiz.com’a ve Coşkun ORTAÇAKIROĞLU'na ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. www.bisiklethobimiz.com’a ve Coşkun ORTAÇAKIROĞLU ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.